Online Eğitimler

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi

Sürekli Eğitim Merkezi

Eğitimleri İncele

Online Eğitimler

Lider Koçluğu ve Mentorluğu Eğitimi

“Liderliğin gücü nerden gelir?” sorusu, günümüzün keskin rekabet ve sürekli değişen, gelişen, yenilenen iş ortamında özelliklede yeni ku- şaklarında iş hayatına dahil olması ile birlikte sorulması gereken en kritik sorulardan biri haline gelmiştir. Beklentiler, liderlerin kurmay yetkilerinden kaynaklanan otokratik gücünün büyük bir hızla kan kaybetmesine yol açarken, yeni yönetsel beceriler geliştirmek gerekliliğini kritik hale getirmiştir.

3 Gün / 12 Saat
Maksimum 12 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Uzaktan Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrencimizin yeteneklerini en üst düzeyde kullanmak için onu çok iyi anlamalıyız, yönlendirmek, doğruları göstermek, öz verili olmak artık yetmiyor. Kendi kuşağımızda öğrendiğiniz yönetim araçları her geçen gün eksiliyor. 21. Yüzyılın yeni mesleği olan koçluk, öğrenciler ile iletişimde çok farklı bir kapı açıyor. Koçluğu bilimsel olarak uygulayan okullar; öğrencilerini daha iyi anlıyor ve kendilerini daha rahat anlatıyorlar.

3 Gün / 12 Saat
Maksimum 12 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Yeni Dünya Düzenine Göre Kendimizi ve Düşüncelerimizi Dizayn Etme Klavuzu

İş ve özel yaşamımızda çıktığımız yolculuklardaki temel amacımız belirlediğimiz hedeflere ulaşmaktır. Bu hedeflere ulaşmaya çalışırken yürüdüğümüz yollar zaman zaman yürünmez hal alır. Yolculuğun gerçek nedenini anlamayı unuttuğumuzda, odağımızı kaybedip yolla, yolcularla, kendimizle kavga etmeye başlıyor olabiliriz. Oysaki ‘neden’ olmadığında ‘nasıl, kiminle, ne zaman’ gibi diğer sorular anlamını yitirebilir.

4 Saat / 1 Gün
Maksimum 25 kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Yeni Dünya Düzeninde Uzaktan Çalışma ve Ekiplerimizi Yönetebilme Becerileri

Beklenmedik zamanda ve şekilde tüm dünyayı etkisi altına alan “PANDEMİ - VİRUS” ile oluşmakta olan yeni dünya düzenine göre çalışma, toplantı yapma organizasyonel gelişimi sürdürme alışkanlıklarımız ve rutinlerimizde değişmekte olup bu değişimlere ayak uydurubilmek önemli bir yetkinlik haline gelmiştir.

4 Saat / 1 Gün
Maksimum 25 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Stres ve Anksiyete Yönetimi

Stres ve anksiyete “Çözümün Anahtarı mı? Yoksa Kullanıcı Hatası mı?”. Günümüzün en temel ve çekilmez problemi haline gelmiş ve modern tıp tarafından pek çok hastalığın sebebi olarak görülen stres hayatımızın - zamanımızın bir çok noktasında bizi hapseden, hayatımızı çoğu zaman yaşanılmaz hale getiren bir kavram haline gelmiştir.

4 Saat / 1 Gün
Maksimum 25 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Sosyal ve Bireysel İzolasyonda Motivasyon

Motivasyon bizi her türlü durumda harekete geçiren güçtür. Bu gücü harekete geçirmek özellikle kriz zamanlarında oldukça zordur. Bireysel ve sosyal izolasyonun en ön planda olduğu bu günlerde içsel ve dışsal motivasyon kaynaklarımızı harekete geçirebilmek bizi negatif düşüncelerden, kaygı, korku ve endişelerden uzak tutabilmek noktasında da son derece önemlidir.

4 Saat / 1 Gün
Maksimum 25 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

Temel Koçluk ve Mentorluk Eğitimi

Günümüz dünyasında gerek bireyler gerekse kurumlar için gelişen, benimsenen ve önemli bir meslek haline gelen Koçluk ve mentorluk ile ilgili temel kuralları ve yaklaşımları anlamak, kişilerin potansiyellerini, yaşam amaçlarını keşfetmek ve hedefleri noktasında önündeki engelleri kaldırmak için gerekli farkındalığı oluşturabilmektir.

12 Saat / 3 Gün
Maksimum 12 Kişi
Detaylar ve Ön Başvuru için Tıklayınız

İletişim & Ulaşım

Mesajınız gönderiliyor...

Eğitimler hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Ümraniye Elmalıkent Ana Yerleşkesi